Alarmy stacjonarne

Alarmy stacjonarne

Systemy alarmowe - w obsłudze  przyjazne dla użytkownika

W obecnych czasach system alarmowy nawet  tylko w podstawowej wersji staje się niezbędnym fragmentem instalacji domowej .
Na podstawie rozmowy z klientem instalator może dokładnie dopasować system do oczekiwań  i trybu życia ,często zaproponować dodatkowe opcje które poprawią wygodę i funkcjonalność .
Staramy się by taki system zabezpieczał maksymalnie duże części obiektu a przy tym nie był elementem ograniczającym i uprzykrzającym życie lub powodującym strach przed samoczynnym załączeniem.
System alarmowy oprócz sygnalizacji włamania może również spełniać wiele innych funkcji np;
- informować o otwartych drzwiach ,oknach bramie garażowej
- informować o przekroczonych stężeniach szkodliwych gazów lub dymu
- sterować dostępem do określonych wyznaczonych miejsc
Ponieważ  włamania  są dokonywane nawet gdy domownicy są w domu ( w nocy ) więc system dzieli się na strefy ,aby jak największa część domu była chroniona .
Każdy system oprócz sygnalizacji optyczno akustycznej może powiadamiać o włamaniu lub innych zdarzeniach zarówno  stacje monitorującą – ochronę , jak i właściciela przez sieć GSM lub linię telefonii stacjonarnej .

Systemy  oparte są  o produkty firmy Satel ,objęte 24- miesięczną gwarancją a firma udziela wszelkiego możliwego wsparcia równie ż po upływie gwarancji.

You are here